Wesprzyj 30 finał WOŚP z Piotrem Żyłą!

30 finał WOŚP

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia. W tym roku do akcji dołączył się Piotr Żyła wraz ze swoimi sponsorami.

Aukcja MOTUS

Producent marki MOTUS wraz ze swoim Ambasadorem, reprezentantem Polski w skokach narciarskich, olimpijczykiem i zdobywcą sześciu medali Mistrzostw Świata – Piotrem Żyłą, przekazują na rzecz WOŚP hulajnogę elektryczną, którą wraz ze swoim podpisem Piotr Żyła wręczy osobiście zwycięzcy licytacji przy okazji wspólnej kolacji. W tym roku na aukcję WOŚP, MOTUS i Piotr Żyła przekazują: Hulajnogę MOTUS PRO 8.5 Lite.

Serdecznie zapraszamy do licytacji w LINKU!

Aukcja XBlitz i Subaru

Piotrek wraz ze swoimi partnerami – firmą Xblitz oraz marką Subaru – zaprasza na pełen atrakcji dzień na torze rajdowym w Kielcach, którego zwieńczeniem będzie wspólny przelot jego Subaru Imprezą STI. Auto ma 280 KM i 2,5-litrowy silnik, co gwarantuje niepowtarzalne przeżycia!

Osoba, która wygra aukcję weźmie udział w pełnym szkoleniu I stopnia pod okiem najlepszych instruktorów Subaru. A na zakończenie polatacie wspólnie z Piotrkiem po torze, poruszając się sportowym Subaru STI. Niepowtarzalną pamiątka z tego wydarzenia będzie film wykonany za pomocą kamery samochodowej Xblitz, partnera akcji „Lataj odpowiedzialnie z Piotrem Żyłą”. Przy okazji poznacie się bliżej z Piotrkiem, a nawet… wspólnie się pośmiejecie!

Serdecznie zapraszamy do licytacji w LINKU!

Źródło: Informacja własna