Pięciolecie Fanklubu Piotra Żyły

5-lecie fanklubu

W roku 2022 Fanklub Piotra Żyły obchodził pięciolecie założenia. Z tej okazji członkowie fanklubu wspólnie postanowili uczcić ten jubileusz w pensjonacie Źródełko. Zorganizowane zostało spotkanie z samym Piotrem Żyłą oraz jego gośćmi specjalnymi połączone ze wieloma atrakcjami, w tym charytatywną zbiórką na podopiecznego Ksawcia.

Spotkanie rozpoczęło się od części oficjalnej: przywitania Piotra i jego partnerki oraz zaproszonych gości Aleksandra Zniszczoła i Pawła Wąska. Był szampan wraz z toastem i wspólne zdjęcie. Następnie wszyscy goście zostali zaproszeni na uroczysty obiad.

Piotr z Marceliną
Olek, Piotr, Paweł

Kluczowym punktem programu była loteria. Przygotowane zostało wiele zestawów fantów związanych ze skokami narciarskimi, od samych klubowiczów jak i sponsorów. Los na loterię kosztował 20 zł i w całości był przeznaczany dla Ksawcia. Do wygrania były między innymi: oryginalne plastrony skoczków, oryginalna odzież od skoczków wraz z autografami, kartki z autografami, produkty od sponsorów, pamiątki z miejsc podróży fanklubu na konkursy skoków oraz różne drobiazgi.

Przekazanie kurtki
Loteria

W międzyczasie gdy trwała loteria, zorganizowane zostały dodatkowe atrakcje. Był czas na rozmowy z Piotrem, Olkiem i Pawłem. Panowie pozowali do wspólnych zdjęć, podpisywali karty, plastrony oraz inne skokowe pamiątki.

Podpisywanie plastronu
Podpisywanie kart

Kolejnym kluczowym punktem fanklubowego spotkania był specjalnie przyrządzony z tej okazji tort. W oprawie wizualnej oraz wspólnych śpiewach, fanklub pożyczył Piotrkowi kolejnych sukcesów w nadchodzącym sezonie i dalszej karierze.

Można było również spróbować swoich sił w zawodach płukania złota. Dzięki tej zabawie każdy zaproszony gość mógł wczuć się w rolę poszukiwacza złota. Każdy uczestnik zawodów obdarowywany był oficjalnym dyplomem. Dla Piotra przygotowana została nagroda specjalna – szampan zawierający okruchy złota.

Tort z okazji 5-lecia
Płukanie złota przez Piotra

Po części oficjalnej płynnie przeszło się do części nieoficjalnej bez udziału zaproszonych gości. Rozpoczęła się wspólna zabawa zakończona kąpielą w Wiśle. Sam Piotrek trafnie podsumował dzień w swoich postach w mediach społecznościowych.

Piotrek, dziękujemy za wspólnie spędzony dzień. Oby do zobaczenia po przyszłym sezonie!

Pełną galerie zdjęć można obejrzeć na profilu FB fanklubu.

Źródło: Informacja własna – Fanklub Piotra Żyły